Senieji Dzūkijos kaimai Padidinti

Senieji Dzūkijos kaimai

Nauja kelionė

0,00 €

Senieji Dzūkijos kaimai

Smulkiau

Vingiuojančiais keliais vykstame įDzūkijos nacionalinio parko lankytojų centrą, susipažįstame su krašto istorija. Kopiame į tarp Stangės ir Merkio upių esantį Merkinės piliakalnį bei šalia esantį apžvalgos bokštą ir grožimės nepaprasto grožio Nemuno apylinkių vaizdais.

Lankomės Pilnų namų benruomenėje, įsikurūsioje Dzūkijos miškuose pasislėpusiame Panaros vienuolyne, ragaujame čia įkurto ekologinio vaistažolių ūkio produkcijos – žolelių arbatos.

Lankomės etnografiniame Marcinkonių kaime bei šio regiono pasididžiavimu laikomoje Čepkelių raisto pelkėje, Musteikos kaime susipažįstame su drevine bitininkyste: pamatome, kaip kelminiuose aviliuose prižiūrimos bitės, tvarkomas medus ir vaškas, daromi aviliai.

Vykstame į laiko nepaliestą senovinį Zervynų kaimą, kadaise glaudusį Gudų girios miško saugotojus, apžiūrime Ūlos akį, kurioje nuolat kunkuliuoja vandens srauto keliamas smėlis.

Kelionę baigiame kartu su šeimininke senovinėje duonkepėje krosnyje pasigamindami ir ragaudami grikines babkas bei kitus dzūkiškus valgius.

___

Jau 30 metų kartu keliaujame tiek laiko patikrintose, tiek į turizmo žemėlapį naujai įsirašiusiose gražiausiose Lietuvos vietovėse, todėl garantuojame pačius geriausius įspūdžius Jums ir Jūsų kolektyvui.

Kelionės organizuojamos kolektyvams nuo 20 asmenų ir yra pritaikomos prie kiekvieno kolektyvo norų bei pageidavimų. Galutinė kelionės kaina asmeniui priklauso nuo išvykimo miesto (galima iš įvairių miestų) ir kolektyvo dydžio. 

Gauti išplėstinius pasiūlymus ir keliones galima užsakyti el. p. poilsioprojektai@gmail.com arba tel. nr. +37067258753