Tautą žadinusių didžiavyrių keliais: gražiausios Užnemunės vietovės Padidinti

Tautą žadinusių didžiavyrių keliais: gražiausios Užnemunės vietovės

Nauja kelionė

0,00 €

Tautą žadinusių didžiavyrių keliais: gražiausios Užnemunės vietovės

Smulkiau

Apžiūrime kalbos tėvo Jono Jablonskio tėviškėje, Rygiškių kaime, įsikūrusį memorialinį muziejų bei Rygiškių Jono ąžuolą.

Lankome Kudirkos Naumiestyje veikiantį Vinco Kudirkos muziejų, stovintį toje pačioje vietoje, kur buvo ir paties Tautiškos giesmės autoriaus namas. Susipažįstame su pasienio miestelio istorija, Zanavykų krašto tradicijomis, knygnešių ir varpininkų epochos istorija.

Viešime tautos patriarcho Jono Basanavičiaus gimtinėje ir šalia žaliuojančiame Tautinio atgimimo ąžuolyne, kur per 30 metų išauginta beveik 7 tūkstančiai ąžuolų. Valgome pagal tikrus suvalkietiškus receptus pagamintų „Razavų“ miltų blynų, ragaujame suvalkietiškos giros.

Kelionę baigiame lankydami Suvalkijos krašto perlą – Paežerių dvarą: pasivaikščiojame ežero pakrante bei į jį atsimušančia šimtamete liepų alėja, dalyvaujame žolelių arbatos gėrimo ceremonijoje.

___

Jau 30 metų kartu keliaujame tiek laiko patikrintose, tiek į turizmo žemėlapį naujai įsirašiusiose gražiausiose Lietuvos vietovėse, todėl garantuojame pačius geriausius įspūdžius Jums ir Jūsų kolektyvui.

Kelionės organizuojamos kolektyvams nuo 20 asmenų ir yra pritaikomos prie kiekvieno kolektyvo norų bei pageidavimų. Galutinė kelionės kaina asmeniui priklauso nuo išvykimo miesto (galima iš įvairių miestų) ir kolektyvo dydžio. 

Gauti išplėstinius pasiūlymus ir keliones galima užsakyti el. p. poilsioprojektai@gmail.com arba tel. nr. +37067258753