Dvarų trio: Salų, Rokiškio ir Ilzenbergo dvarai Padidinti

Dvarų trio: Salų, Rokiškio ir Ilzenbergo dvarai

Nauja kelionė

0,00 €

Dvarų trio: Salų, Rokiškio ir Ilzenbergo dvarai

Smulkiau

Lankome Lietuvos kontūrus primenančioje Dviragio ežero saloje nuo XVI a. stovintį Radvilų medžioklės dvarą. Kadaise čia vykdavo prabangios puotos, o šiandien – džiugina įspūdingas parkas.

Grožimės Rokiškio senamiesčio puošmenos – Šv. Mato bažnyčios – interjeru ir unikalia iš Paryžiaus atvežta medine sakykla. Apžiūrime Rokiškio dvare, viename iš vertingiausių klasicizmo-istorizmo pavyzdžių Lietuvoje, įrengtą ekspoziciją bei žymiausio dievdirbio Liongino Šepkos drožinių parodą.

Mėgaujamės dvaro gyvenimu atgijusiame Ilzenbergo dvare, kuris šiandien sėkmingai tęsia daugiau nei 500 metų skaičiuojančią istoriją bei tradicijas.

___

Jau 30 metų kartu keliaujame tiek laiko patikrintose, tiek į turizmo žemėlapį naujai įsirašiusiose gražiausiose Lietuvos vietovėse, todėl garantuojame pačius geriausius įspūdžius Jums ir Jūsų kolektyvui.

Kelionės organizuojamos kolektyvams nuo 20 asmenų ir yra pritaikomos prie kiekvieno kolektyvo norų bei pageidavimų. Galutinė kelionės kaina asmeniui priklauso nuo išvykimo miesto (galima iš įvairių miestų) ir kolektyvo dydžio. 

Gauti išplėstinius pasiūlymus ir keliones galima užsakyti el. p. poilsioprojektai@gmail.com arba tel. nr. +37067258753