Didikų Radvilų, poetų ir biržietiško alaus kelias Padidinti

Didikų Radvilų, poetų ir biržietiško alaus kelias

Nauja kelionė

0,00 €

Didikų Radvilų, poetų ir biržietiško alaus kelias

Smulkiau

Lankomės renesansinėse kunigaikščių Radvilų Biržų pilyje ir joje įsikūrusį Biržų krašto muziejų: išgirstame istorijas apie Radvilų istorinį, kultūrinį palikimą, apžiūrime ekspozicijas, dalyvaujame vakaronėje su dainomis, šokiais ir alaus degustacija.

Viešime šalia Vabalninko esančiame levandų ūkyje, kuriame galima suskaičiuoti per 1000 krūmų, susipažįstame sulevandų auginimu, ūkyje gaminama produkcija, vaišinamės arbata, fotografuojamės levandų lauke, ilsimės jaukioje ir kvapnioje Provanso stiliaus aplinkoje.

Lankomės senovinės technikos muziejuje Sodeliškių dvaro sodyboje, kur išvysime senovinių garo traktorių, autobusų, sunkvežimių, spec. paskirties technikos, prieškarinių, bei tarybinių automobilių, motociklų, dviračių kolekcijas, o taip pat – prabangių vakarietiškų automobilių.

Grožimės Latvijos Versaliu tituluojama Rundale, kurios rūmų ansamblis yra žymiausias baroko ir rokoko architektūros paminklas Latvijoje.

___

Jau 30 metų kartu keliaujame tiek laiko patikrintose, tiek į turizmo žemėlapį naujai įsirašiusiose gražiausiose Lietuvos vietovėse, todėl garantuojame pačius geriausius įspūdžius Jums ir Jūsų kolektyvui.

Kelionės organizuojamos kolektyvams nuo 20 asmenų ir yra pritaikomos prie kiekvieno kolektyvo norų bei pageidavimų. Galutinė kelionės kaina asmeniui priklauso nuo išvykimo miesto (galima iš įvairių miestų) ir kolektyvo dydžio. 

Gauti išplėstinius pasiūlymus ir keliones galima užsakyti el. p. poilsioprojektai@gmail.com arba tel. nr. +37067258753