Gražiausi Šiaurės Lietuvos miesteliai ir dvarai Padidinti

Gražiausi Šiaurės Lietuvos miesteliai ir dvarai

Nauja kelionė

0,00 €

Gražiausi Šiaurės Lietuvos miesteliai ir dvarai

Smulkiau

Lankomės atgimusiame Pakruojo dvare, kuriame filmuotos scenos iš žymaus filmo apie svieto lygintoją Tadą Blindą, o dvaro gyvenimas ir šiandien vyksta lyg XIX amžiuje.

Keliaujame į Jurgaičių piliakalnį, geriau pažįstamą kaip Kryžių kalną – unikalią Lietuvos vietovę, kurioje persipina Lietuvos istorija bei tikėjimo jėga.

Lankomės viename iš brangiausių Šiaulių karūnos deimantų – Chaimo Frenkelio viloje, kuri žavi interjere išlikusia medžio apdaila, puošniais lipdiniais, tapybos fragmentais. Susipažįstame su Šiaulių miesto kultūra bei gyvenimu, degustuojame tradicinius žydiškus patiekalus.

Lankomės legendomis apipintame Joniškėlio dvare, kuris XIX a. buvo vietas didžiausių Žiemgaloje, o jo nuostabaus grožio parkas įkurtas prancūzišku ir anglišku stiliumi.

Lankomės vienintelėje Joniškėlio alaus darykloje, kuri veikimo pradžioje nefiltruotą alų gamino mediniuose kubiluose, o dabar – moderniomis technologijomis. Degustuojame.

___

Jau 30 metų kartu keliaujame tiek laiko patikrintose, tiek į turizmo žemėlapį naujai įsirašiusiose gražiausiose Lietuvos vietovėse, todėl garantuojame pačius geriausius įspūdžius Jums ir Jūsų kolektyvui.

Kelionės organizuojamos kolektyvams nuo 20 asmenų ir yra pritaikomos prie kiekvieno kolektyvo norų bei pageidavimų. Galutinė kelionės kaina asmeniui priklauso nuo išvykimo miesto (galima iš įvairių miestų) ir kolektyvo dydžio. 

Gauti išplėstinius pasiūlymus ir keliones galima užsakyti el. p. poilsioprojektai@gmail.com arba tel. nr. +37067258753