Literatūros lopšys Anykščiai, Taujėnai ir legendinis Vorutos vynas Padidinti

Literatūros lopšys Anykščiai, Taujėnai ir legendinis Vorutos vynas

Nauja kelionė

0,00 €

Literatūros lopšys Anykščiai, Taujėnai ir legendinis Vorutos vynas

Smulkiau

Lankome kunigaiškčių Radvilų buvusią rezidenciją Taujėnų dvarą ir daugiau nei 25 ha plotą užimantį jo parką su senais ąžuolais, atkurtais tvenkiniais su kaskadomis. Dalyvaujame poniškoje kavos gėrimo ceremonijoje.

Viešime Lietuvos literatūros lopšiu tituluojamuose Anykščiuose, apžiūrime Laimės žiburį, Puntuko akmenį, leidžiamės į pasivaikščiojimą medžių viršūnėse – Lajų take, važinėjamės technikos paveldu siauruku.

Vykstame į Anykščių vyno gamyklą, kur susipažįstame su legendinio Vorutos vyno istorija, degustuojame visiems puikiai pažįstamus vynus.

Kelionę baigiame lankydami legendomis apipintą, sakoma, stebuklingų gydomųjų galių turintį Kavarsko Šv. Jono krikštytojo šaltinį, kurio gaivaus tyro vandens versmė prasigraužusi net 134 metrus nuo Šventosios upės vagos lygio.

___

Jau 30 metų kartu keliaujame tiek laiko patikrintose, tiek į turizmo žemėlapį naujai įsirašiusiose gražiausiose Lietuvos vietovėse, todėl garantuojame pačius geriausius įspūdžius Jums ir Jūsų kolektyvui.

Kelionės organizuojamos kolektyvams nuo 20 asmenų ir yra pritaikomos prie kiekvieno kolektyvo norų bei pageidavimų. Galutinė kelionės kaina asmeniui priklauso nuo išvykimo miesto (galima iš įvairių miestų) ir kolektyvo dydžio. 

Gauti išplėstinius pasiūlymus ir keliones galima užsakyti el. p. poilsioprojektai@gmail.com arba tel. nr. +37067258753