Šiaurės Lietuvos ir Rytų Latvijos gamtos grožybės bei įspūdingiausi dvarai Padidinti

Šiaurės Lietuvos ir Rytų Latvijos gamtos grožybės bei įspūdingiausi dvarai

Nauja kelionė

0,00 €

Šiaurės Lietuvos ir Rytų Latvijos gamtos grožybės bei įspūdingiausi dvarai

Smulkiau

Lankomės žagarvyšnėmis garsėjančioje Žagarėje, kurioje kadaise stovėjo viena svarbiausių žiemgalių genties pilių, o senojoje miesto dalyje iki šiol išlikę molio bei dolomito statinių.

Vykstame į Latvijos Versaliu tituluojamą Rundalę, kurios rūmų ansamblis yra žymiausias baroko ir rokoko architektūros paminklas Latvijoje.

Kopiame į Jurgaičių piliakalnį, geriau pažįstamą kaip Kryžių kalną – unikalią Lietuvos vietovę, kurioje persipina Lietuvos istorija bei tikėjimo jėga, pavertusi šį piliakalnį stebuklinga vieta, saugantį iki 200 tūkst. kryžių.

Kelionę baigiame viename pirmųjų Lietuvoje, dar XV amžiuje, susikūrusių dvarų – Kurtuvėnus, kurio svirne degustuojame vienintelį tokį šalyje, penkias dienas brandintą ir su karšta bulve, kąstiniu bei kopūstais patiekiamą kumpį.

___

Jau 30 metų kartu keliaujame tiek laiko patikrintose, tiek į turizmo žemėlapį naujai įsirašiusiose gražiausiose Lietuvos vietovėse, todėl garantuojame pačius geriausius įspūdžius Jums ir Jūsų kolektyvui.

Kelionės organizuojamos kolektyvams nuo 20 asmenų ir yra pritaikomos prie kiekvieno kolektyvo norų bei pageidavimų. Galutinė kelionės kaina asmeniui priklauso nuo išvykimo miesto (galima iš įvairių miestų) ir kolektyvo dydžio. 

Gauti išplėstinius pasiūlymus ir keliones galima užsakyti el. p. poilsioprojektai@gmail.com arba tel. nr. +37067258753