Laikinosios sostinės akcentai: Stumbro gėrimų legenda Padidinti

Laikinosios sostinės akcentai: Stumbro gėrimų legenda

Nauja kelionė

0,00 €

Laikinosios sostinės akcentai: Stumbro gėrimų legenda

Smulkiau

Lankomės šalia vienos gražiausių Nemuno slėnių atodangos, stačiame Nemuno kilpos šlaite esančiame Arlaviškių kadagyne.

Aplankome svarbiausius senamiesčio objektus – Kauno pilį bei „Baltąja gulbe“ vadinamą Rotušę, Kauno arkikatedrą baziliką, Perkūno namą, kurį puošia liepsnojančios gotikos elementai, Kauno prezidentūroje prisiminsime nepriklausomos Lietuvos klestėjimą.

Lankomės nuo daugiau nei šimto metų senumo pastatuose ir šiandien tebeveikiančią garsiąją „Stumbro“ gėrimų gamyklą. Čia įsikūrusiame muziejuje apžvelgiame gamyklos istoriją, išvystame įvairių laikotarpių butelių, etikečių ekspoziciją, o tuo pačiu išvystame, kaip joje gėrimai kuriami ir pilstomi šiandien. Baigdami ekskursija degustuojame įvairią gamyklos produkciją, išgirstame jų atsiradimo istorijas.

___

Jau 30 metų kartu keliaujame tiek laiko patikrintose, tiek į turizmo žemėlapį naujai įsirašiusiose gražiausiose Lietuvos vietovėse, todėl garantuojame pačius geriausius įspūdžius Jums ir Jūsų kolektyvui.

Pamalonininkime savo akis, širdį ir skrandį! Kelionių pasiūlymai SKONIŲ LIETUVA ne tik supažindina su gražiausiomis mūsų krašto vietovėmis, bet ir atskleidžia unikalius jų skonius: keliaudami ragausime ekologiškus, tam kraštui būdingus valgius, desertus ir gėrimus.

Kelionės organizuojamos kolektyvams nuo 20 asmenų ir yra pritaikomos prie kiekvieno kolektyvo norų bei pageidavimų. Galutinė kelionės kaina asmeniui priklauso nuo išvykimo miesto (galima iš įvairių miestų) ir kolektyvo dydžio.

Gauti išplėstinius pasiūlymus ir keliones galima užsakyti el. p. poilsioprojektai@gmail.com arba tel. nr. +37067258753