Nevėžio ir Šušvės vingiais į Kėdainius: saldžiausias taurusis gėrimas Padidinti

Nevėžio ir Šušvės vingiais į Kėdainius: saldžiausias taurusis gėrimas

Nauja kelionė

0,00 €

Nevėžio ir Šušvės vingiais į Kėdainius: saldžiausias taurusis gėrimas

Smulkiau

Lankome Užulėnio dvarą, kuriame prisimename lietuviškos spaudos draudimo laikotarpį, o nuvykę į Paberžę lankome Tėvo Stanislovo ir 1863 metų sukilimo muziejus.

Po istorinės pažinties svečiuojamės ant upės Šušvės kranto esančioje bitininko sodyboje, kur pietaujame bei degustuojame seniausio lietuviško tauriojo gėrimo – midaus.

Krekenavos regioniniame parke grožimės Nevėžio apylinkėmis ir specialiame take išbandome savo pojūčius – pajaučiame, išgirstame, paliečiame.

Grįždami lankomės Kėdainiuose, mieste garsėjančiame didikų Radvilų gimine. Čia lankome senąją Rotušę bei įspūdingą senamiestį.

___

Jau 30 metų kartu keliaujame tiek laiko patikrintose, tiek į turizmo žemėlapį naujai įsirašiusiose gražiausiose Lietuvos vietovėse, todėl garantuojame pačius geriausius įspūdžius Jums ir Jūsų kolektyvui.

Pamalonininkime savo akis, širdį ir skrandį! Kelionių pasiūlymai SKONIŲ LIETUVA ne tik supažindina su gražiausiomis mūsų krašto vietovėmis, bet ir atskleidžia unikalius jų skonius: keliaudami ragausime ekologiškus, tam kraštui būdingus valgius, desertus ir gėrimus.

Kelionės organizuojamos kolektyvams nuo 20 asmenų ir yra pritaikomos prie kiekvieno kolektyvo norų bei pageidavimų. Galutinė kelionės kaina asmeniui priklauso nuo išvykimo miesto (galima iš įvairių miestų) ir kolektyvo dydžio.

Gauti išplėstinius pasiūlymus ir keliones galima užsakyti el. p. poilsioprojektai@gmail.com arba tel. nr. +37067258753