Druskininkų sveikatos šaltiniai: sūrus vanduo ir saldūs sūriai Padidinti

Druskininkų sveikatos šaltiniai: sūrus vanduo ir saldūs sūriai

Nauja kelionė

0,00 €

Druskininkų sveikatos šaltiniai: sūrus vanduo ir saldūs sūriai

Smulkiau

Vingiuojančiais keliais vykstame į Merkinėje esantį Dzūkijos nacionalinio parko lankytojų centrą ir susipažįstame su krašto istorija.

Kopiame į tarp Stangės ir Merkio upių esantį Merkinės piliakalnį ir grožimės nepaprastais Nemuno apylinkių vaizdais.

Vykstame į Liškiavą – baroko perlą ant stataus Nemuno kranto. Čia lankome įspūdingą bažnyčią ir Domininkonų vienuolyno ansamblį.

Pasivaikščioję Druskininkų Vilniaus alėja, Druskonio ežero pakrante ir paragavę Grožio šaltinio vandens vykstame nuotaikingos, skanios ir sočios viešnagės į Augų sūrio ūkį, kur gaminami saldaus pieno, pelėsiniai, fermentiniai ir brandinti sūriai.

Galima nakvynė Druskininkuose.

___

Jau 30 metų kartu keliaujame tiek laiko patikrintose, tiek į turizmo žemėlapį naujai įsirašiusiose gražiausiose Lietuvos vietovėse, todėl garantuojame pačius geriausius įspūdžius Jums ir Jūsų kolektyvui.

Pamalonininkime savo akis, širdį ir skrandį! Kelionių pasiūlymai SKONIŲ LIETUVA ne tik supažindina su gražiausiomis mūsų krašto vietovėmis, bet ir atskleidžia unikalius jų skonius: keliaudami ragausime ekologiškus, tam kraštui būdingus valgius, desertus ir gėrimus.

Kelionės organizuojamos kolektyvams nuo 20 asmenų ir yra pritaikomos prie kiekvieno kolektyvo norų bei pageidavimų. Galutinė kelionės kaina asmeniui priklauso nuo išvykimo miesto (galima iš įvairių miestų) ir kolektyvo dydžio.

Gauti išplėstinius pasiūlymus ir keliones galima užsakyti el. p. poilsioprojektai@gmail.com arba tel. nr. +37067258753