Žuvinto paukščių karalystė ir Alovės sveikatos šaltiniai Padidinti

Žuvinto paukščių karalystė ir Alovės sveikatos šaltiniai

Nauja kelionė

0,00 €

Žuvinto paukščių karalystė ir Alovės sveikatos šaltiniai

Smulkiau

Lankome mažai žmogaus paliestą pelkių ir paukščių karalystę – Žuvinto biosferos rezervatą.

Tęsiame kelionę apžiūrėdami Simno bažnyčią, seniausią Užnemunės architektūrinį paminklą. Tai vienintelė bazilikinė kryžminio plano renesansinė bažnyčia Lietuvoje.

Pasivaikščiojame Baltosios rožės tiltu Alytuje, kuris papuoštas beveik dviejų metrų aukščio plienine širdimi, ir nuo kurio atsiveria vaizdas į nepaprasto grožio Alytaus piliakalnį.

Dalyvaujame degustacinėje programoje gamykloje „Alita“, garsėjančioje savo gaminamais natūralios fermentacijos putojančiais vynais, aukštos kokybės brendžiais ir kokteiliais.

Lankomės ekologiškame Alovės seniūnijos šaltalankių ūkyje „Gintarinė uoga“, kur ragaudami šių uogų gaminių sužinosime, kuo jos panašios į gintaro gabalėlius ir kokį teigiamą poveikį turi organizmui.

Namo grįžtame nacionaliniu M. K. Čiurlionio keliu, kuris veda per žymaus kompozitoriaus gyvenimą ir kūrybą aktualizuojančius objektus, supažindina su jam skirtais atminties ženklais.

___

Jau 30 metų kartu keliaujame tiek laiko patikrintose, tiek į turizmo žemėlapį naujai įsirašiusiose gražiausiose Lietuvos vietovėse, todėl garantuojame pačius geriausius įspūdžius Jums ir Jūsų kolektyvui.

Pamalonininkime savo akis, širdį ir skrandį! Kelionių pasiūlymai SKONIŲ LIETUVA ne tik supažindina su gražiausiomis mūsų krašto vietovėmis, bet ir atskleidžia unikalius jų skonius: keliaudami ragausime ekologiškus, tam kraštui būdingus valgius, desertus ir gėrimus.

Kelionės organizuojamos kolektyvams nuo 20 asmenų ir yra pritaikomos prie kiekvieno kolektyvo norų bei pageidavimų. Galutinė kelionės kaina asmeniui priklauso nuo išvykimo miesto (galima iš įvairių miestų) ir kolektyvo dydžio.

Gauti išplėstinius pasiūlymus ir keliones galima užsakyti el. p. poilsioprojektai@gmail.com arba tel. nr. +37067258753