Ežeringoji Dzūkija ir dzūkiškos bandos Padidinti

Ežeringoji Dzūkija ir dzūkiškos bandos

Nauja kelionė

0,00 €

Ežeringoji Dzūkija ir dzūkiškos bandos

Smulkiau

Apžiūrime Simno bažnyčią, seniausią Užnemunės architektūrinį paminklą. Tai vienintelė bazilikinė kryžminio plano renesansinė bažnyčia Lietuvoje. Aplankome garsaus Lietuvos partizanų Kalniškės mūšio vietoje esantį memorialą.

Nuo Metelių apžvalgos bokšto žvelgiame į gražiausius krašto ežerus – Metelius ir dzūkų jūra tituluojamą Dusią. Veisėjų regioninio parko lankytojų centre išgirstame istorijas iš vėžlių ir europinės medvarlės gyvenimo.

Lankomės Varnėnuose, kur mus pasitiks ką tik iš pečiaus ištrauktų, ant džiovinto kopūsto lapo kepamų dzūkiškų bandų kvapas ir skonis.

Kelionę pabaigiame Grūto parke, kuriame nugulė visi praėjusių skaudžių laikų istorijos reliktai.

___

Jau 30 metų kartu keliaujame tiek laiko patikrintose, tiek į turizmo žemėlapį naujai įsirašiusiose gražiausiose Lietuvos vietovėse, todėl garantuojame pačius geriausius įspūdžius Jums ir Jūsų kolektyvui.

Pamalonininkime savo akis, širdį ir skrandį! Kelionių pasiūlymai SKONIŲ LIETUVA ne tik supažindina su gražiausiomis mūsų krašto vietovėmis, bet ir atskleidžia unikalius jų skonius: keliaudami ragausime ekologiškus, tam kraštui būdingus valgius, desertus ir gėrimus.

Kelionės organizuojamos kolektyvams nuo 20 asmenų ir yra pritaikomos prie kiekvieno kolektyvo norų bei pageidavimų. Galutinė kelionės kaina asmeniui priklauso nuo išvykimo miesto (galima iš įvairių miestų) ir kolektyvo dydžio.

Gauti išplėstinius pasiūlymus ir keliones galima užsakyti el. p. poilsioprojektai@gmail.com arba tel. nr. +37067258753