Suvalkijos dvarai, sodybos ir dainose apdainuotas pienių vynas Padidinti

Suvalkijos dvarai, sodybos ir dainose apdainuotas pienių vynas

Nauja kelionė

0,00 €

Suvalkijos dvarai, sodybos ir dainose apdainuotas pienių vynas

Smulkiau

Lankome vaizdingoje Nemuno pakrantėje stovinčią nepaprasto grožio gotikinę Zapyškio bažnyčią. Susipažįstame su spalvinga istorija besididžiuojančiu Zyplių dvaru, šiandien tapusiu viso regiono kultūrine erdve. Lankomės unikalioje aštuonkampėje Griškabūdžio bažnyčioje ir apžiūrime vienintelę Lietuvoje tokią Vaiguvos gatvę-upelį Plokščiuose.

Apsilankę Gelgaudiškio dvare ir jį supančiame daugiau nei 100 ha parke, dalyvaujame edukacinėje programoje: gilinamės į ponų ir tarnų gyvenimo ypatumus, vaišinamės dvaro užkandžiais. Vykstame į XIX a. pab. suvalkiečio etnografinę sodybą artimai pažinčiai su krašto papročiais ir kulinariniu paveldu.

Lankome palei Nemuno krantą išsidėsčiusių net penkių Sudargo piliakalnių kompleksą. Jie mena čia vykusias lietuvių kovas su kryžiuočiais, o Dž. D.Selindžeriui skirta skulptūra leis pajausti, ką reiškia būti „rugiuose prie bedugnės“.

Dieną pabaigiame įsitikindami, jog dainose apdainuotas pienių vynas išties egzistuoja – jo ragauti vykstame į „Vilkenta“ vyndarių vyninę: pietūs ir keliolikos vynų degustracija.

___

Jau 30 metų kartu keliaujame tiek laiko patikrintose, tiek į turizmo žemėlapį naujai įsirašiusiose gražiausiose Lietuvos vietovėse, todėl garantuojame pačius geriausius įspūdžius Jums ir Jūsų kolektyvui.

Pamalonininkime savo akis, širdį ir skrandį! Kelionių pasiūlymai SKONIŲ LIETUVA ne tik supažindina su gražiausiomis mūsų krašto vietovėmis, bet ir atskleidžia unikalius jų skonius: keliaudami ragausime ekologiškus, tam kraštui būdingus valgius, desertus ir gėrimus.

Kelionės organizuojamos kolektyvams nuo 20 asmenų ir yra pritaikomos prie kiekvieno kolektyvo norų bei pageidavimų. Galutinė kelionės kaina asmeniui priklauso nuo išvykimo miesto (galima iš įvairių miestų) ir kolektyvo dydžio.

Gauti išplėstinius pasiūlymus ir keliones galima užsakyti el. p. poilsioprojektai@gmail.com arba tel. nr. +37067258753