Kosmoso paslaptys ir rytų Aukštaitijos skanumynai Padidinti

Kosmoso paslaptys ir rytų Aukštaitijos skanumynai

Nauja kelionė

0,00 €

Kosmoso paslaptys ir rytų Aukštaitijos skanumynai

Smulkiau

Kelionę pradedame atnaujintame ir itin moderniame Lietuvos etnokosmologijos muziejuje Molėtuose, kur laukia pasakojimas apie žmonių ryšį su kosmosu laiko tėkmėje bei Lietuvių indelį į kosmoso tyrinėjimus.

Palūšėje lankome vieną seniausių ir gražiausių medinės architektūros bažnyčių Lietuvoje, o vėliau kopiame ant Ladakalnio, nuo kurio atsiveria vaizdas net į šešis Aukštaitijos ežerus.

Bitininkystės muziejuje smaližiaujame įvairių rūšių medų, susipažįstame su bitininkystės istorija ir svarba.

Apsilankę Ginučių vandens malūne, vykstame stebėti atgimusių senųjų ežeringiausio Lietuvos regiono gyventojų žuvienės virimo tradicijų ir klausomės pasakojimų iš žvejybos ežeruose istorijos. Patys verdame ir ragaujame pagal krašto receptus pagamintą pasakiško skonio žuvienę.

___

Jau 30 metų kartu keliaujame tiek laiko patikrintose, tiek į turizmo žemėlapį naujai įsirašiusiose gražiausiose Lietuvos vietovėse, todėl garantuojame pačius geriausius įspūdžius Jums ir Jūsų kolektyvui.

Pamalonininkime savo akis, širdį ir skrandį! Kelionių pasiūlymai SKONIŲ LIETUVA ne tik supažindina su gražiausiomis mūsų krašto vietovėmis, bet ir atskleidžia unikalius jų skonius: keliaudami ragausime ekologiškus, tam kraštui būdingus valgius, desertus ir gėrimus.

Kelionės organizuojamos kolektyvams nuo 20 asmenų ir yra pritaikomos prie kiekvieno kolektyvo norų bei pageidavimų. Galutinė kelionės kaina asmeniui priklauso nuo išvykimo miesto (galima iš įvairių miestų) ir kolektyvo dydžio.

Gauti išplėstinius pasiūlymus ir keliones galima užsakyti el. p. poilsioprojektai@gmail.com arba tel. nr. +37067258753