Šiaurės Lietuva – putojančio alaus kraštas Padidinti

Šiaurės Lietuva – putojančio alaus kraštas

Nauja kelionė

0,00 €

Šiaurės Lietuva – putojančio alaus kraštas

Smulkiau

Grožimės Rokiškio senamiesčio puošmenos – Šv. Mato bažnyčios – interjeru ir unikalia, iš Paryžiaus atvežta medine sakykla. Apžiūrime Rokiškio dvare, viename iš vertingiausių klasicizmo-istorizmo pavyzdžių Lietuvoje, įrengtą ekspoziciją bei žymiausio dievdirbio L. Šepkos drožinių parodą, degustuojame įvairius sūrius.

Karajimiškio ir Kirkilų kraštovaizdžio draustiniuose lankome žymiausius objektus: Karvės olą ir Kirkilų draustinio ežerėlius.

Lankomės ir dvariškai pietaujame Butautų dvare, daugelį metų regėjusiame dvarininkų gyvenimą, jų papročius, šventes bei kasdienybę. Šventės čia niekada neapseidavo be alaus, kuris čia pat, dvaro rūsiuose, būdavo gaminamas.

Kelionę baigiame renesansinėje bastioninėje tvirtovėje – Biržų pilyje. Susipažinę su istorija dalyvausime teatralizuotoje alaus ragavimo programoje „A biržiečė vaišin dainuodamūs“.

___

Jau 30 metų kartu keliaujame tiek laiko patikrintose, tiek į turizmo žemėlapį naujai įsirašiusiose gražiausiose Lietuvos vietovėse, todėl garantuojame pačius geriausius įspūdžius Jums ir Jūsų kolektyvui.

Pamalonininkime savo akis, širdį ir skrandį! Kelionių pasiūlymai SKONIŲ LIETUVA ne tik supažindina su gražiausiomis mūsų krašto vietovėmis, bet ir atskleidžia unikalius jų skonius: keliaudami ragausime ekologiškus, tam kraštui būdingus valgius, desertus ir gėrimus.

Kelionės organizuojamos kolektyvams nuo 20 asmenų ir yra pritaikomos prie kiekvieno kolektyvo norų bei pageidavimų. Galutinė kelionės kaina asmeniui priklauso nuo išvykimo miesto (galima iš įvairių miestų) ir kolektyvo dydžio.

Gauti išplėstinius pasiūlymus ir keliones galima užsakyti el. p. poilsioprojektai@gmail.com arba tel. nr. +37067258753