Mindaugo Latvija ir Zarasai: unikalus vandens malūnas ir žuvies sūriai Padidinti

Mindaugo Latvija ir Zarasai: unikalus vandens malūnas ir žuvies sūriai

Nauja kelionė

0,00 €

Mindaugo Latvija ir Zarasai: unikalus vandens malūnas ir žuvies sūriai

Smulkiau

Lankomės Latvijos katalikų šventovių šventovėje – Agluonoje. Šią vietą, menančią Karalių Mindaugą ir garsėjančią savo katedra, vizito Latvijoje metu lankė ir Popiežius Pranciškus.

Lankome Kristaus Karaliaus kalną ir šalia esantį parką, kuriame – daugiau nei 50 medinių skulptūrų ir 500 skirtingų augalų rūšių. Preili miestelio lėlių muziejuje susipažįstame su originaliais menininkės J. Michailovos sukurtais meno kūriniais. Pietaujame Daugpilyje.

Grįžę į Lietuvą lankome jau daugiau nei 300 metų veikiantį technikos paveldo statinį su išlikusia autentiška įranga – Šlyninkos vandens malūną.

Apžiūrėję Zarasų miestelio panoramą nuo unikalaus virš Zarasaičio ežero pastatyto tako, vykstame degustuoti nuostabą keliančio gaminio – žuvies sūrių. Prie Antalieptės marių įsikūrusi įmonė didžiuojasi čia sugaunamos žuvies laimikiais, o idėjai gaminti žuvies sūrį jau daugiau nei 100 metų.

___

Jau 30 metų kartu keliaujame tiek laiko patikrintose, tiek į turizmo žemėlapį naujai įsirašiusiose gražiausiose Lietuvos vietovėse, todėl garantuojame pačius geriausius įspūdžius Jums ir Jūsų kolektyvui.

Pamalonininkime savo akis, širdį ir skrandį! Kelionių pasiūlymai SKONIŲ LIETUVA ne tik supažindina su gražiausiomis mūsų krašto vietovėmis, bet ir atskleidžia unikalius jų skonius: keliaudami ragausime ekologiškus, tam kraštui būdingus valgius, desertus ir gėrimus.

Kelionės organizuojamos kolektyvams nuo 20 asmenų ir yra pritaikomos prie kiekvieno kolektyvo norų bei pageidavimų. Galutinė kelionės kaina asmeniui priklauso nuo išvykimo miesto (galima iš įvairių miestų) ir kolektyvo dydžio.

Gauti išplėstinius pasiūlymus ir keliones galima užsakyti el. p. poilsioprojektai@gmail.com arba tel. nr. +37067258753