Šiauliai ir baroko perlas Tytuvėnai: slapta XIX a. lietuviška vakaronė Padidinti

Šiauliai ir baroko perlas Tytuvėnai: slapta XIX a. lietuviška vakaronė

Nauja kelionė

0,00 €

Šiauliai ir baroko perlas Tytuvėnai: slapta XIX a. lietuviška vakaronė

Smulkiau

Lankomės viename iš brangiausių Šiaulių karūnos deimantų – Chaimo Frenkelio viloje, kuri  žavi interjere išlikusia medžio apdaila, puošniais lipdiniais, tapybos fragmentais. 

Vaikščiodami Šiaulių pėsčiųjų bulvare apžiūrime miesto įžymybes ir keliaujame į Jurgaičių  piliakalnį, geriau žinomą Kryžių kalno vardu. Šioje unikalioje vietovėje persipina istorija bei  tikėjimo jėga, pavertusi piliakalnį stebuklinga vieta, saugančia iki 200 tūkst. kryžių. 

Dalyvaujame Skėmių kaimo traktieriaus slaptoje lietuviškoje XIX amžiaus vakaronėje:  vaišinamės gaspadinės senoviškais valgiais, lietuviškai dainuojame, šokame grojant  muzikantams ir… dairomės, kad žandaras neužkluptų. 

Kelionę užbaigiame lankydami gamta, architektūros ir meno paminklais išsiskiriantį  Žemaičių baroko perlą Tytuvėnus bei Mergelės Marijos apsireiškimą liudijusią Šiluvą. 

___

Jau 30 metų kartu keliaujame tiek laiko patikrintose, tiek į turizmo žemėlapį naujai įsirašiusiose gražiausiose Lietuvos vietovėse, todėl garantuojame pačius geriausius įspūdžius Jums ir Jūsų kolektyvui. 

Pamalonininkime savo akis, širdį ir skrandį! Kelionių pasiūlymai SKONIŲ LIETUVA ne tik supažindina su gražiausiomis mūsų krašto vietovėmis, bet ir atskleidžia unikalius jų skonius: keliaudami ragausime ekologiškus, tam kraštui būdingus valgius, desertus ir gėrimus. 

Kelionės organizuojamos kolektyvams nuo 20 asmenų ir yra pritaikomos prie kiekvieno kolektyvo norų bei pageidavimų.  Keliones galima užsakyti el. p. poilsioprojektai@gmail.com arba tel. nr. +37067258753