Radvilų tėvonija Dubingiai ir kanapių produktų degustacija Padidinti

Radvilų tėvonija Dubingiai ir kanapių produktų degustacija

Nauja kelionė

0,00 €

Radvilų tėvonija Dubingiai ir kanapių produktų degustacija

Smulkiau

Lankomės didikų Radvilų giminės tėvonijoje – Dubingiuose. Į anksčiau sala buvusį pusiasalį patenkame perėję šimto metrų ilgio tiltą per Asvejos ežerą, grožimės Dubingių kraštovaizdžio draustiniu.

Dubingių gyvenvietėje lankome Šv. Jurgio bažnyčią ir medinę XIX a. karčiamą, o pasigrožėję miesteliu keliaujame į unikalios gamtos apsuptyje įsikūrusį Dubingių žirgyno kompleksą. Pietaudami jame veikiančiame restorane grožimės manieže ir lauko jojimo aikštėje jojančių arklių grakštumu.

Grįždami svečiuojamės žaliausių miškų bei tankiausių pievų apsuptyje įsikūrusiame ūkyje „Kanapinė šironija“ ir dalyvaujame kanapių pažinimo edukacinėje programoje.

___

Jau 30 metų kartu keliaujame tiek laiko patikrintose, tiek į turizmo žemėlapį naujai įsirašiusiose gražiausiose Lietuvos vietovėse, todėl garantuojame pačius geriausius įspūdžius Jums ir Jūsų kolektyvui. 

Pamalonininkime savo akis, širdį ir skrandį! Kelionių pasiūlymai SKONIŲ LIETUVA ne tik supažindina su gražiausiomis mūsų krašto vietovėmis, bet ir atskleidžia unikalius jų skonius: keliaudami ragausime ekologiškus, tam kraštui būdingus valgius, desertus ir gėrimus. 

Kelionės organizuojamos kolektyvams nuo 20 asmenų ir yra pritaikomos prie kiekvieno kolektyvo norų bei pageidavimų.  Keliones galima užsakyti el. p. poilsioprojektai@gmail.com arba tel. nr. +37067258753