Rokiškis, išskirtinio skonio vynai ir senieji patiekalai Vajasiškyje Padidinti

Rokiškis, išskirtinio skonio vynai ir senieji patiekalai Vajasiškyje

Nauja kelionė

0,00 €

Rokiškis, išskirtinio skonio vynai ir senieji patiekalai Vajasiškyje

Smulkiau

Kelionę pradedame Kamajuose, urbanistiniame paminkle, kuriuose gyveno ir kūrė kunigas bei poetas A. Strazdas. Lankome Lietuvos kontūrus primenančioje Dviragio ežero saloje stovintį Radvilų medžioklės dvarą. Kadaise čia vykdavo prabangios puotos, o šiandien – džiugina įspūdingas parkas.

Viešime šiauriausiame Lietuvoje vynuogyne bei vyndario sodyboje Taručių kaime: ragaujame įvairių vaisių bei uogų vyno, susipažįstame su jo gamybos subtilybėmis, žvilgtelime į sodybos pasididžiavimą – vyno rūsį.

Grožimės Rokiškio Šv. Mato bažnyčia, Rokiškio dvaro rūmais, apžiūrime jame įrengtą ekspoziciją bei žymiausio dievdirbio L. Šepkos drožinių parodą.

Teminiame „Senolių kaimeVajasiškyje įsitikiname, jog pagal paprastus, bet jau daugelio užmirštus receptus gamintas kaimiškas maistas – pats skaniausias. Viešnagę užbaigiame dainuodami liaudies dainas ir trypdami vakaronėje.

___

Jau 30 metų kartu keliaujame tiek laiko patikrintose, tiek į turizmo žemėlapį naujai įsirašiusiose gražiausiose Lietuvos vietovėse, todėl garantuojame pačius geriausius įspūdžius Jums ir Jūsų kolektyvui. 

Pamalonininkime savo akis, širdį ir skrandį! Kelionių pasiūlymai SKONIŲ LIETUVA ne tik supažindina su gražiausiomis mūsų krašto vietovėmis, bet ir atskleidžia unikalius jų skonius: keliaudami ragausime ekologiškus, tam kraštui būdingus valgius, desertus ir gėrimus. 

Kelionės organizuojamos kolektyvams nuo 20 asmenų ir yra pritaikomos prie kiekvieno kolektyvo norų bei pageidavimų. Keliones galima užsakyti el. p. poilsioprojektai@gmail.com arba tel. nr. +37067258753