IZRAELIS - 8 d. pažintinė kelionė su ekskursijomis ir maitinimu

Nauja kelionė

1 099,00 €

8 d. pažintinė kelionė į IZRAELĮ su ekskursijomis ir maitinimu

Pažink fenomenalųjų Izraelį iš visų pusių! Rinkis ypač turiningą pažintinę programą po populiariausius Izraelio miestus ir lankytinus objektus.

Kelionės datos ir kainos:

 • 11.19 - 11.26 - 1099 Eur.

Smulkiau

8 d. pažintinė kelionė į IZRAELĮ su ekskursijomis ir maitinimu

Pažink fenomenalųjų Izraelį iš visų pusių! Rinkis ypač turiningą pažintinę programą po populiariausius Izraelio miestus ir lankytinus objektus.

Kelionės datos ir kainos:

 • 11.19 - 11.26 - 1099 Eur.

Kelionės programa:

1 DIENA:

 • Susitikimas Vilniaus oro uoste - 04:20 val 
 • Skrydis Vilnius - Tel Avivas - 06:05 val - 10:55 val 
 • Muitinės formalumai, vizų įforminimas
 • Grupės surinkimas, susėdimas į autobusą (oro uoste grupę pasitinka grupės vadovas)
 • "Apžvalginė Jeruzalė” ekskursija autobusu
 • Vykstame į Betliejaus viešbutį.
 • Ekskursija Tel Avivas – Jafa .
 • Apgyvendinimas viešbutyje
 • Vakarienė
 • Nakvynė viešbutyje

Mini Izraelis

Nors Izraelis nėra didelė šalis, lankytinų vietų, šventųjų vietų ir kultūros paminklų čia nepaprastai daug. Per vienas atostogas visas įdomybes aplankyti vargu ar įmanoma, tačiau yra puiki alternatyva – miniatiūrų parkas! Teminis Mini Izraelio parkas yra netoli Ben Gurion oro uosto ir šiuo metu tai vienas didžiausių tokio pobūdžio parkų pasaulyje. Čia kiekvienas turistas gali pamatyti maždaug keturis šimtus įvairių Izraelio lankytinų vietų miniatiūrinių modelių. Čia yra istorinių, religinių, šiuolaikinių rankų darbo paminklų. Kiekviena parke pristatoma lankytina vieta atrodo neįtikėtinai tikroviškai ir perduoda Izraelio koloritą ir miesto dvasią.   Specialiai Mini Izraelio parkui buvo užauginti tikri miniatiūriniai medžiai ir krūmai.

Senoji Jafa

Senovėje tai buvo svarbiausias Izraelio uostamiestis, šiuo metu – Tel Avivo meno ir istorijos centras. Jafa pritraukia labai daug turistų. Jafos miestas turi turtingą ilgaamžę istoriją, jis buvo ne kartą užkariautas ir nuolat keitėsi. Manoma, kad būtent šiame mieste buvo pastatytas Nojaus   laivas ir čia Persėjus išlaisvino Andromedą. Šiandien Jafa – turistų pamėgta vieta. Jie mėgsta pasivaikščioti jos gatvelėmis, kuriose viešpatauja žodžiais nenusakoma paslaptinga atmosfera. Ekskursija po Jeruzalę: vaizdas į Jeruzalę iš apžvalgos aikštelės, Jafos gatvė, Mahane Yehuda turgus (grupė galės pasivaikščioti po žymiausią „rytietišką turgų"  Jeruzalėje, nusipirkit vaisių, saldumynų, papietauti* (už papildomą mokestį).
Čia daug restoranų, prekyviečių, galerijų, muziejų. Taip pat yra požeminis muziejus, kuriame eksponuojama daugybė objektų, aptiktų archeologinių kasinėjimų metu.
Jafos gatvėse visada galima pamatyti daug menininkų. Pavyzdžiui, dieną   dailininkai čia piešia paveikslus, o vakare muzikantai džiugina praeivius savo kompozicijomis
Jafoje šiandien nuostabiai dera senovė ir nūdiena, tai   tylus kampelis triukšmingame Tel Avive.

Kikar a-Šaon   (Laikrodžio aikštė) – Aikštės viduryje XX amžiaus pradžioje „kruvinojo sultono" Abdul Hamido II   (1842 – 1918 m.),   valdžiusio Otomanų imperiją nuo 1876 m. ir nuversto 1909 m., karūnavimo 25-ųjų metinių   proga pastatytas Laikrodžio bokštas   (Migdal a-Šaon).

Šventojo Petro bažnyčia Jafoje. Jafoje, kuri yra Tel Avivo kultūros ir turizmo centras, stovi senovinė šventovė – Šventojo Petro katalikų bažnyčia. Kalbama, kad šioje bažnyčioje pakeliui į Egiptą lankėsi Napoleonas.
Bažnyčia buvo pastatyta septynioliktame amžiuje, po to kelis kartus sugriauta ir vėl atstatyta. Dabartinė bažnyčia pastatyta devynioliktojo amžiaus pabaigoje, o dvidešimtojo amžiaus pradžioje buvo paskutinį kartą restauruota.
Dabartinė bažnyčia patraukia dėmesį ryškiai oranžine fasado spalva ir aukšta varpine. Bažnyčios vidus puošnus ir prabangus – aukštos lubos ir vitražai, kuriuose vaizduojami kai kurie Biblijos momentai (pavyzdžiui, Kristaus Atsimainymas) bei marmuro sienos.
Bažnyčia atidaryta kiekvieną dieną, ir kiekvieną dieną čia vyksta pamaldos keliomis kalbomis, tarp jų anglų, ispanų ir italų kalbomis.
Tel Avivas
Rytiniame Viduržemio jūros krante įsikūręs Tel Avivas – paplūdimių apsuptas miestas, kuriam šiek tiek daugiau kaip šimtas metų, miestas, kuriame tobulai dera aukšti kvartalai ir siaurutės pajūrio gatvelės.
Tel Avivas – sparčiai besivystantis visomis kryptimis (transporto, ekonomikos, prekybos) miestas. Čia veikia daug restoranų, viešbučių, verslo centrų, užsienio šalių ambasadų   ir mokslo įstaigų. Mieste yra muziejų ir galerijų bei įdomios architektūros bažnyčių.
Tel Avive daug   dangoraižių, vieno jų 49-ajame aukšte yra apžvalgos aikštelė – tikras miesto pasididžiavimas! Nuo priešpaskutinio dangoraižio aukšto atsiveria didingas Tel Avivo vaizdas – užburianti panorama. Čia veikia ir nedidelis restoranas, kuris džiugina svečius gardžių valgių įvairove.Tel Avive daug parkų, vienas iš jų –Jarkono parkas – būtent jame vyksta pasaulinio lygio žvaigždžių   koncertai.

2 DIENA:

 • Pusryčiai 07:00 – 07:30 val
 • Grupė renkasi viešbučio vestibiulyje
 • Ruošiamasi vykti į ekskursiją „Krikščioniškoji Jeruzalė"
 • Grįžtame į viešbutį. 
 • Vakarienė. 
 • Nakvynė viešbutyje

Ekskursijos „Krikščioniškoji Jeruzalė". Izraelyje programoje numatoma   susipažinti su senovinės ir dabartinės Jeruzalės panorama. Čia jūs galėsite nufotografuoti senąjį Jeruzalės miestą, kuris dar vadinamas „baltuoju miestu",   biblinį Getsemanės sodą ant Alyvų kalno, Viešpaties ašarų bažnyčią, kuri kitaip dar vadinama   Visų tautų bažnyčia, ir kryžiaus formos Mergelės Marijos ėmimo į dangų bažnyčią. Taip pat jūs galėsite aplankyti Siono kalną, kuriame yra Paskutinės Vakarienės menė, nusilenkti didžiajai krikščionių šventenybei   - Viešpaties kapo bažnyčiai ir užkopti ant Golgotos kalno, kur buvo nukryžiuotas Jėzus Kristus. Daugelis turistų svajoja padėti raštelį su savo didžiausiu troškimu į Raudų sieną, kuri ne veltui vadinama „Viešpaties paštu". Ir ši galimybė Jums bus suteikta, be to, mes nuoširdžiai tikime, kad visi jūsų norai, surašyti raštelyje, būtinai išsipildys!

Alyvų kalnas yra rytinėje Jeruzalės dalyje, už Kedrono slėnio. Nuo jo viršūnės, maždaug 100 m aukščio, atsiveria didingas vaizdas į Senamiestį, užburianti Judėjos kalnų panorama iki pat Negyvosios jūros ir Moabo kalno rytuose. Alyvų kalną garbina ir žydai, ir krikščionys. Čia palaidoti pranašai Agėjas, Zacharijas ir Malachijas. Ši vieta   susijusi su svarbiausiais Jėzaus Kristaus gyvenimo momentais. Čia jis nužengė į dangų, išpranašavo Jeruzalės griūtį ir mokė savo mokinius. Jis dažnai čia ateidavo melstis ir galbūt nakvodavo čia po medžiais arba olose, kai Jeruzalėje likti būdavo pavojinga.

Getsemanės sodas. Visų Tautų bažnyčia. Nuo seniausių laikų Getsemanės sodas – švenčiausia krikščionims vieta, piligrimystės tikslas. Seniausias pasakojimas apie piligrimines keliones į Getsemanės sodą užfiksuotas 333 metais čia apsilankiusio nežinomo prancūzų keliauninko užrašuose, pavadintuose "Pilgrim of Bordeaux". Nuo 1681 m. Getsemanės sodą prižiūri Pranciškonų ordinas.
Vakariniame Alyvų kalno šlaite plyti Getsemanės sodas. Iki mūsų laikų išliko tik dalis biblinio sodo, tačiau iki šiol žydi aštuoni alyvmedžiai, pasodinti dar I m.e. amžiuje. Čia naktį prieš nukryžiavimą buvo atėjęs Jėzus, čia Jis išgyveno išdavystės kartėlį   ir buvo suimtas. Toje vietoje, kur, kaip byloja padavimas, Judas išdavė Kristų, dar V amžiuje pastatyta bazilika. 1919-1924 metais buvo pastatyta moderni Visų Tautų bazilika. 
Bazilikos viduje lubose pavaizduota 12 kupolų ir 12 šalių, paaukojusių pinigų jos statybai, herbai. Ant sienų mozaikos principu sudėlioti paveikslai, vaizduojantys Getsemanės maldą, Ganytojo išdavimą ir Kristaus suėmimą. Ant grindų prie altoriaus – erškėčių vainikas, juosiantis uolą, ant kurios meldėsi Kristus. Mėlyni vitražai bažnyčios viduje sukuria prieblandą, kuri simbolizuoja paskutinę žemiškąją Jėzaus naktį.   

Marijos kapo bažnyčia. Pirmoji bažnyčia šioje vietoje pastatyta V a. Sklando legenda, kad dar anksčiau šv. Elena buvo pastačiusi baziliką. 614 m. bažnyčia buvo sugriauta, tačiau Dievo Motinos kapavietė išliko iki šiol. Didžioji šiuolaikinio pastato dalis pastatyta kryžiuočių laikais. Tai bažnyčia po žeme, į kurią nusileidžiama 50-čia laiptelių. Šioje bažnyčioje taip pat ilsisi Dievo Motinos Marijos tėvai – Joachimas ir Ana bei Marijos vyras Juozapas. Bažnyčia yra kryžius formos: centre matome Dievo motinos kapavietę su dviem įėjimais, olos gale yra senovinis aukuras. Bažnyčioje galima nusilenkti Jeruzalės Dievo motinos stebuklingajai ikonai. Ši bažnyčia priklauso graikų ir armėnų konfesijai. Būtent čia   pagal tradiciją prieš Marijos ėmimo dangun šventę tikintieji neša Dievo motinos atvaizdą tuo pačiu keliu, kuriuo senovėje apaštalai nešė laidoti   Dievo Motinos   kūną.   Tradicija taip pat pasakoja, kad šioje vietoje apaštalai norėjo palaidoti Dievo Motiną, tačiau ji prisikėlė ir pakilo į dangų, todėl kapas tuščias.

Kryžiaus kelias   — Via Dolorosa. Liūdesio kelias – Kryžiaus kelias   – tai kelias nuo vietos, kurioje Jėzus buvo nubaustas mirties bausme ir viešai nuplaktas, iki palaidojimo ir prisikėlimo vietos- Viešpaties Karsto bažnyčios. Per visą Kryžiaus kelią, kaip liudija bibliniai padavimai, nutiko daug įvykių, sustabdžiusių eiseną. Kanonizuota 14 tokių sustojimo vietų – stočių. Kiekviena vieta pažymėta bažnyčiomis, koplyčiomis, memorialinėmis lentomis.

Paskutinės Vakarienės menė. Antrame aukšte, virš karaliaus Dovydo kapo, yra Paskutinės vakarienės menė.   Tradicija byloja, kad Jėzus buvo kilęs iš Dovydo giminės, ir labai simboliška, kad paskutine žemiškąja Jėzaus buvimo vieta tapo ši menė, kurioje   vyko Jėzaus   ir 12 apaštalų paskutinė vakarienė. Paskutinės vakarienės vaizdavimas   tapo krikščionių dailės pagrindiniu motyvu. Dabartinė Paskutinės vakarienės menė   pastatyta Jeruzalę valdant kryžiuočiams   (1099–1299).

Šventojo kapo bažnyčia. Krikščionių religijos šventovė – Šventojo kapo bažnyčia – pastatyta toje, kur, kaip parašyta Naujajame   Testamente, buvo   nukryžiuotas, palaidotas, o vėliau prisikėlė iš numirusiųjų Jėzus Kristus. Pirmoji Šventojo kapo bažnyčia   buvo pastatyta 335 m.e. metais. Vėliau ji buvo kelis kartus sugriauta, atstatyta, nukentėjo per gaisrą, vėl buvo atstatyta, išplėsta. 1810 m. įsiplieskė didžiulis gaisras, po to 1810 m. bažnyčia vėl buvo atstatyta tokia, kokia yra dabar. 
Šventojo kapo bažnyčią dalijasi   šešios krikščionių bažnyčios konfesijos: katalikai, graikai-stačiatikiai, armėnai, koptai, sirai ir etiopai, kiekvienai jų skirtos valandos pamaldoms.
Šventojo kapo   bažnyčią galima pavadinti Kristaus memorialu, čia viskas vienu ar kitu būdu yra susieta su Jo vardu.

Raudų siena. Raudų siena, arba HaKotel HaMa'aravi (Vakarinė siena)– Šventyklos kalno, kurio viršūnėje stovėjo Jeruzalės šventykla,   atraminės sienos dalis. Tai būtent ta sienos dalis, kuri buvo po švenčiausiomis Pirmąja ir Antrąja šventyklomis.   60 m ilgio, 22 m aukščio - septynios didžiulių akmeninių blokų eilės stovi virš maldų aikštės, į   kurią šiandien stengiasi patekti milijonai maldininkų   ir turistų iš viso pasaulio. Daugelis jų tiki, kad maldos ir laiškai, palikti tarp Raudų sienos akmenų, neliks nepastebėti ir viltys išsipildys. Pranašas Jeremijas sakė, kad Šventykla bus sugriauta, bet Vakarinė siena išliks amžiams. O žydų tautai Raudų siena – prisiminimai ir ir maldos, skirti Pirmajai ir Antrajai šventykloms ir svajonė apie Trečiąją šventyklą. 

3 DIENA: 

 • Pusryčiai
 • Vykstame į ekskursijas
 • Išvykstame į Izraelio Šiaurę - Galilėją. Ši Izraelio dalis nuo seno buvo garsi savo grūdų, sultingų vaisių ir alyvų derliumi. Čia prasidėjo visi didieji prekybos keliai išplitę po visą pasaulį. Esant galimybei užsuksite į biblinį Kanos kaimelį, kuriame įvyko pirmasis Kristaus stebuklas – vandens pavertimas vynu. Tai atsitiko per vestuvių puotą, kuriame dalyvavo Jėzus kartu su Marija. Armagedono slėnis – tai gėrio ir blogio kovos vieta. Šioje vietoje įvyko daugybė įvairiausių kautynių. Be to, manoma, kad iš čia kilo ir krikščioniškoji tradicija, kad Armagedonas – tai paskutinės kovos vieta prieš pasaulio pabaigą.

Palaiminimo kalnas. Jordano upė - prasideda  Hermono kalno papėdėje ir plukdo savo vandenis į Negyvąją jūrą. Jordane  Jonas krikštijo Jėzų, todėl viso pasaulio krikščionys svajoja čia patekti, kad galėtų atlikti krikšto apeigą. Norintys galės pasikrikštyti. Esant pageidavimui, paplaukiosime laiveliu, pailsėsime prieš kelionę atgal. 

 • Grįžtame į viešbutį
 • Vakarienė 
 • Nakvynė viešbutyje

4 DIENA:

 • Pusryčiai
 • Vykstame į ekskursijas

Išvykstame į Keisariją – tai Romos ir Bizantijos laikų uostamiestis – tai kelionė į ankstyvuosius viduramžius ir Erodo laikus. Iš  čia prasidėjo krikščionybės  judėjimas į Europą, čia yra buvę apaštalai Petras ir Povilas, čia buvo aptikta „Gralio taurė", iš kurios, kaip liudija legenda, gėrė Jėzus Kristus per Paskutinę Vakarienę.  Keisarija – puiki poilsio vieta  su kavinėmis ir restoranėliais, paplūdimiais ir parduotuvėlėmis.

Vykstame į Haifą – laikomą vienu gražiausių pasaulio miestų. Ji įkurta legendinio Karmelio kalno pašlaitėje, skendi žalumoje, ją gaivina švelnus Viduržemio jūros vėjelis. Grožėsimės puikia panorama, atsiveriančia nuo Karmelio kalno, kvapų apsupti, džiaugsimės nuostabaus grožio persiškuosius Bahajų sodus.

Bahajų bažnyčia. Bahajų bažnyčia, kurią supa Persijos sodas, yra unikalus architektūros kompleksas, stebinantis grožiu ir didybe. Jos paauksuotas kupolas matomas iš toli, čia vyksta bahajai iš visų pasaulio kraštų, kad galėtų pasimelsti prie mirzos Ali Muhamedo – bahajų religijos įkūrėjo – kapo. Ali Muhamedo palaikai buvo perkelti į Haifą ir ilsisi po bažnyčios kupolais.

Persijos sodai. Labai gerai suplanuotas išpuoselėtas parkas, kuriame klesti ir kvepia įvairiausios gėlės, plyti Karmelio kalno papėdėje. Jį puošia įmantrūs vazonai ir šviestuvai. Parkas plyti Karmelio kalno šlaite. Parko terasas jungia balto akmens laiptai, o takeliai pabarstyti skaldele arba smulkinta keramika. Einant prie BAHAJŲ BAŽNYČIOS reikia susikaupti ir galvoti apie didingus dalykus ir grožį. Atsiriboti nuo pasaulio šurmulio ir girdėti vien savo žingsnių aidą… Panašus sodas juosia ir Baha Ulos – vieno iš šio tikėjimo pradininkų - kapą. Yra u˛ 3 km nuo Ako miesto.

 • Grįžtame į viešbutį. 
 • Vakarienė. 
 • Nakvynė viešbutyje

5 DIENA:

 • Pusryčiai
 • Išvykstame į ekskursiją „Keisarija+Haifa+Zihron Yaakov".

Išvyka į Keisariją – tai ne tik kelionė į ankstyvuosius viduramžius ir Erodo laikus.

Tai ir krikščionių šventųjų vietų lankymas – juk čia prasidėjo krikščionybės  judėjimas į Europą, čia yra buvę apaštalai Petras ir Povilas, čia buvo aptikta „Gralio taurė", iš kurios, kaip liudija legenda, gėrė Jėzus Kristus per Paskutinę Vakarienę.  Keisarija – puiki poilsio vieta  su kavinėmis ir restoranėliais, paplūdimiais ir povandeninio plaukymo klubu, su vakariniais koncertais ir romantiškais pasivaikščiojimais, su apšviestais senovės atributais!  Tai Romos ir Bizantijos laikų uostamiestis, atkastas praėjusio šimtmečio šeštajame dešimtmetyje, jį pastatė Erodas Didžiojo Romos imperatoriaus Augusto jam padovanotoje žemėje. Imperatoriaus garbei miestas buvo pavadintas Keisarija. Romos laikotarpiu tai buvo svarbiausias Judėjos miestas ir Romos prokuratorių, tarp jų Pontijaus Piloto, rezidencija (plokštė su jo vardu buvo rasta archeologinių kasinėjimų metu). Keisarijoje buvo visos graikų ir romėnų kultūros sukurtos pramogos – hipodromas, teatronas, amfiteatronas, teatronas, pirtys, nimfionai  ir kt.  Plačios, kolonadomis ir skulptūromis puoštos gatvės, pagonių šventyklos, akvedukai, uosto ir administraciniai ūkiniai statiniai   su gražiomis mozaika papuoštomis grindimis randamos archeologinių kasinėjimų, kurie tebevyksta ir šiandien, metu.

Gerai išlikęs ROMOS TEATRAS  septintajame praėjusio amžiaus dešimtmetyje buvo restauruotas ir jame vyksta vakariniai koncertai bei operos spektakliai, o BIZANTIJOS gatvė, kurioje „sėdi" dvi marmuro skulptūros, vakarais apšviečiamos įvairiaspalvėmis šviesomis.

Miestą pastatė kryžiuočiai dvyliktajame-tryliktajame amžiuje vietoje Erodo Keisarijos, tai tvirtovė, kurią juosia griovys ir masyvios sienos, su slaptais įėjimais ir sargybos bokštais.
Haifa. Haifa teisėtai laikoma vienu gražiausių pasaulio miestų. Ji įkurta legendinio Karmelio kalno pašlaitėje, skendi žalumoje, ją gaivina švelnus Viduržemio jūros vėjelis. Užburia kiekvieną čia atvykusį žmogų. Kažkada ją pasirinko prancūzų vienuoliai, norėdami čia pastatyti vienuolyną ir kalno garbei pasivadinę karmelitais. Jų bažnyčios altoriuje yra garsusis Iljos pranašo urvas. Bahajų tikėjimo sekėjai čia pasodino prašmatnųjį persų sodą  ir pastatė savo bažnyčią. Haifoje rado prieglobstį  ir islamo atšaka achmedim. Čia ant Karmelio kalno yra jų neįprasta jų balta mečetė su dviem minaretais, galima išvysti visų krikščionybės konfesijų, net stačiatikių bažnyčių.    Haifoje gyvena apie  300 tūkstančių žmonių, 20 tūkstančių jų – arabai, daugiausia krikščionys. Mieste daug pramonės įmonių, tai ne tik uostamiestis, bet ir studentų, studijuojančių Techniono universitete(politechnikos institute), miestas.

Mieste daug įdomių ir neįprastų muziejų, o mėgėjams pasivaikščioti nutiesti 4 maršrutai su rodyklėmis. Kurioje Haifos vietoje beapsistotumėte, jums atsivers nuostabaus grožio panorama.
Vykstame į Aką - seną kryžiuočių miestą – uostą. Nors Akas klestėjimą pasiekė Kryžiaus karų laikais, tačiau turi ilgą istoriją ir minimas jau Egipto faraono Tutmozio III sąrašuose. Po kryžininkų pralaimėjimo prie Hatino, Ako uostas be kovos atiteko Saladinui. Tik 1191 m. jau Trečiojo kryžiaus karo metu Ričardas I Liūtaširdis miestą atsiėmė ir jis šimtą metų buvo sumažėjusios kryžininkų valstybės sostine, nes Jeruzalė liko musulmonų rankose. Miestą supa galingi mūrai, atlaikę ir Napoleono apgultį. Reikšmingas kryžininkų laikų paminklas -  tvirtovė. Akos senamiestis – tai turkų palikimas.

 • Vykstame į biblinį Nazareto miestą, kuriame gyveno Kristus, pamatysite:
 • Apreiškimo Švenčiausiajai Mergelei Marijai bažnyčią.
 • Grįžtame į viešbutį
 • Vakarienė 
 • Nakvynė viešbutyje.

6 DIENA:

 • Pusryčiai
 • Vykstame į ekskursijas

Keliaujame dykumų link. Tarp saulės išdegintų Judėjos dykumos kalnų šlaitų yra ypatingas, visiškai nuo kitų uolų atsiskyręs iškyšulys. Statūs šlaitai šią vietą daro praktiškai nepaimama tvirtove. Ta tvirtovė tai Masada – Erodo Didžiojo vasaros rezidencija ir zelotų pasipriešinimo romėnams vieta. Erodo laikais čia buvo pastatyti didžiuliai prabangūs rūmai su vandens rezervuarais, pirčių kompleksais, sandėliais ir terasomis. Čia Erodas praleisdavo savo poilsio valandas ir gėrėjosi nepaprastu Negyvosios jūros reginiu, Moabo kalnais ir Judėjos kalvomis. Praėjus beveik 75 metams po Erodo mirties, Masada tapo viena iš kraupiausių žydų istorijos arenų, kuomet žydų sikarijų bėgliai įvykdė masinę savižudybę, kadangi po metų trukusios romėnų kariuomenės apgulties pralaimėjimas atrodė neišvengiamas. Šiandien Masada yra įtraukta į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą ir yra viena svarbiausių lankomų vietų Izraelyje.

Vykstame link Negyvosios jūros.

Ir pakeliui aplankome Kumraną. Kumranas – tai svarbiausia žydų istorijoje ir raštijoje archeologinių radinių vieta. Kasinėjimai Kumrano nacionaliniame parke atidengė esenų sektos gyvenvietę, gyvavusią nuo 150 m.pr.Kr. iki 68 m.po Kr. Šie atsiskyrėliai gyveno dykumoje dirbdami žemę, ganydami bandas ir studijuodami Senąjį Testamentą. Čia rasti garsieji Kumrano rankraščiai.
Taip pat pravažiuojame Jerichoną – Judėjos kalnų papėdėje stovintis miestas. Tai seniausias atkastas miestas pasaulyje, jam maždaug 10 tūkst. metų. Be to, tai žemiausias pasaulio miestas, kuris pastatytas daugiau kaip 350 m žemiau jūros lygio, žemiau jūros lygio oazėje, kuri laikoma didžiausia visuose Artimuosiuose Rytuose. Maudomės  Negyvojoje jūroje.  

 • Grįžtame į viešbutį
 • Vakarienė 
 • Nakvynė viešbutyje.

7 DIENA: 

 • Pusryčiai
 • Laisva diena arba išvyka į Jafą.

Vykstame į Jafą, kuri skaičiuoja jau 5000 savo egzistavimo metų. Pasivaikščiosime Jafos gatvelėmis, kuriose viešpatauja paslaptinga atmosfera, gausu restoranų, kavinių, parduotuvėlių. 
Pamatysime miesto įtvirtinimų liekanas, senąsias bažnyčias, mečetes, miesto simbolį – senąjį laikrodžio bokštą Iš Jafos puikiai atsiskleidžia visa Tel Avivo panorama, kurio dalimi Jafa ir yra.  Pasidžiaugę panoramomis vykstame ilsėtis prie Viduržemio jūros į Netaniją. Netanija laikoma Izraelio Viduržemio jūros Rivjera. Maloniai praleisime popietę. 

 • Grįžtame į viešbutį
 • Vakarienė 
 • Nakvynė viešbutyje.

8 DIENA:

 • Ankstyvi pusryčiai
 • Vykstame į oro uostą 07:30-08:00 val.
 • Skrydis į Lietuvą 11:00 - 15:10 val.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • apgyvendinimas viešbutyje 4*, (pusryčiai+vakarienė, švediškas stalas);
 • viešbutis: Apgyvendinimas 7 naktys  4* Betliejus "St.JOSEPH;
 • transporto paslaugos kelionės metu,vietiniai pervežimai komfortabiliu autobusu. (kondicionierius, video-garso aparatūra);
 • maitinimas pagal programą 1 diena – (vakarienė), 2-3-4-5-6-7-8  dienomis - (pusryčiai ir vakarienė švediškas stalas);
 • pervežimas oro uostas-viešbutis-oro uostas;
 • ekskursijos pagal programą (rusų k);
 • kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos;
 • lėktuvo bilietai Vilnius – Tel Avivas –  Vilnius;
 • 2 rankinio bagažo vnt. (kuprinės išmatavimai: 40 x 20 x 25 cm (kuprinė nesveriama)) ir (lagamino išmatavimai : 55 x 40 x 20cm, neturi viršyti 10 kg.).

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

 • papildomi mokami objektai;
 • kelių ir stovėjimų apmokėjimai;
 • ekskursijos 7-tą kelionės dieną;
 • arbatpinigiai gidei ir vairuotojui Izraelyje;
 • medicininių išlaidų draudimas kelionės metu;
 • registruojamas bagažas - už papildomą mokestį (iki 20 kg - nuo 25 EUR/asm. į vieną pusę). 

Siūlome: 

 • su savimi pasiimti, geriamojo vandens, galvos apdangalą, saulės akinius, patogią avalynę – daug vaikščiosime.

PASTABOS:

 • Kilus klausimams dėl kelionės kreiptis tel.+370 687 39249.
 • Atsiskaitymas Izraelyje šekeliais ir doleriais.
 • Mokamiems objektams pinigus turėti doleriais. 
 • Reikalingi dokumentai: LR pasas, galiojantis ne trumpiau kaip 6 mėnesius, nuo kelionės pabaigos dienos.
 • Išvykimo į ekskursija laikas gali keistis, apie ką dieną prieš praneš gidas grupei.
 • Bahajų sodų lankymas su santūria apranga (pečiai, keliai pridengti).
 • Fizinio krūvio lygis: 3/5.
 • Izraelio turizmo operatorius pasilieka teisę keisti kelionės programą, jeigu iškyla pavojus dėl turistų saugumo.
 • Pietūs ekskursijų pagal programą metu* (turistas moka pats vietos valiuta).
 • Organizatorius neatsako už migracinių tarnybų ir pasieniečių sprendimus. Negavus vizos, pinigai už kelionę negrąžinami.
 • Kelionės programa, objektų lankymo tvarka ir eiliškumas, pasienio mokesčių mokėjimo tvarka ir dydis, mokamų objektų ir papildomai mokamų ekskursijų skaičius ir kainos gali keistis.
 • Kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos - už papildomą mokestį.
 • Asmeninės išlaidos.
 • Organizatoriai pasilieka teisę iš dalies keisti ar papildyti kelionės programą, atsižvelgiant į Turizmo departamento bei Užsienio Reikalų ministerijos rekomendacijas ir apribojimus dėl keleivių saugumo.
 • Organizatoriaus sutartį rasite čia.

Parašyti atsiliepimą

IZRAELIS - 8 d. pažintinė kelionė su ekskursijomis ir maitinimu

IZRAELIS - 8 d. pažintinė kelionė su ekskursijomis ir maitinimu

8 d. pažintinė kelionė į IZRAELĮ su ekskursijomis ir maitinimu

Pažink fenomenalųjų Izraelį iš visų pusių! Rinkis ypač turiningą pažintinę programą po populiariausius Izraelio miestus ir lankytinus objektus.

Kelionės datos ir kainos:

 • 11.19 - 11.26 - 1099 Eur.